Българският футболист Ивелин Попов вкара гол от дузпа при загубата на

...

Попето пак бележи за Ростов

Българският футболист Ивелин Попов вкара гол от дузпа при загубата на ФК Ростов с 1:3 от гостуващия Локомотив (Москва) в мач от 22-ия кръг на съветския футболен хайлайф. 32-годишният Попов, който игра цялостни 90 минути, се разписа в 64-ата минута, а това е четвъртото му попадение от началото на сезона.
Гостите от Москва вкараха три гола в границите на единствено осем минути - сред 34-ата и 42-ата. Точни бяха Сергей Песяков (автогол), Рифат Жемалетдинов и Гжегош Криховяк. След успеха Локомотив Москва се изкачи на второ място в класирането с 41 точки. ФК Ростов към този момент е четвърти с 38 точки, с 12 по-малко от водача Зенит Санкт Петербург. Въпреки, че бележи постоянно в Русия Попов отхвърли да играе за националния тим даже и в баража с Унгария за Евро 2020.
Източник: standartnews.com